Filtr


Komentáře

  1. Poznejte s námi New York – jedno z nejzajímavějších a nejoriginálnějších míst na zemi. Big Apple je považován za pupek světa a je to jedna velká, fascinující podívaná. Uprostřed stovek mrakodrapů pocítíte, že toto sofistikované lidské mraveniště je esencí dokonalého urbanizmu. Panuje zde přátelská atmosféra, takže i ten kdo se ocitne na Manhattanu poprvé v životě, se tu bude cítit jako doma.

  2. Přátelé v CK Wisnar. Obrovské díky za New York Tour, a to hlavně díky Vašemu kolegovi Petrovi, který nám dal z NYC ochutnat to nejlepší. Byl to nabitý a výživný program, který jsem taktak, belhaje se o holi, zvládal. Při pohledu o týden zpět a na naši foto-dokumentaci ještě stále nevěřícně kroutím hlavou nad tím, co jsme všechno za ty 4 pobytové dny díky našemu průvodci stihli. Lituju jen jedné věci: při jeho výkladu jsem měl mít od jeho prvních vět na Ruzyni až do jeho posledního dechu zapnutý diktafon! Ještě jednou DÍKY Petrovi a přeju Vám v CK všem krásné vánoční a novoroční svátky.

  3. Zasílám vám slíbené fotky a chci vám poděkovat za zprostředkování nejkrásnějšího zážitku mého života... Bylo to úžasné a dechberoucí... New York je monumentální město a lidé jsou tam milí, přátelští a ochotní... Úplně jiný svět... Moc vám děkuji za Vaši pomoc. Byly jsme nadšeny a delegát z CK Wisnar byl tak skvělý a zapálený, že jsme po všech stránkách nemohly být v lepších rukou. Jeho energie a vědomosti a prezentace New Yorku nás ohromila a nabila tak pozitivní energii...že z ní budu tedy já osobně čerpat ještě mnoho dalších týdnů a měsíců a možná i let. Tento zážitek jistě jen tak něco nepřekoná.

  4. Chci hodnotit zájezd KORSIKA.Doprava-patří poděkování řidičům za bezpečnou jízdu,bus byl dobrý a pohodlný,nápojů měli řidiči s sebou dostatek. Průvodkyně Radka,usměvavá,veselá,vše co jsme měli vidět nám ukázala,popsala,POŽADAVKY ŘEŠILA OKAMŽITĚ patří ji poděkování.Ubytování - hodnotíme jako jedno z nejlepších v rámci poznávacích zájezdů.Apartmány byly velmi slušně vybaveny,resort krásný a blízko moře i bazén v ceně. Program zájezdu byl dobře koncepčně zpracován,vystihoval Korsiku. Celý zájezd hodnotíme velmi dobře a CK PATŘÍ DÍK.

  5. Přeji krásný den, chci velmi poděkovat za dny strávené na Francouzské riviéře s vaší cestovkou, uskutečněné ve dnech 13.8. - 18.8. 2019. Provence opět nezklamala svou nádherou, stejně jako cestovní kancelář svými profesionálními službami. Chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Helence za její přístup, byla příjemná, vtipná, znalá a vnímala jsem její lásku k cestování a k životu. S přehledem a klidem zvládla každou situaci. Také děkuji pánům řidičům, skvělí hoši a cesty mají v malíčku:) Už se těším na další cestování s CK Wisnar

  6. Dobrý den, chtěly bychom touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd „Švýcarské a Francouzské Alpy“ ve dnech 14.8. - 18.8.2019. Zájezd byl velmi vydařený: kdy se komu podaří mít dopoledne vyhlídkovou plavbu ve Švýcarsku po Ženevském jezeře a odpoledne prožívat ve Francii vyhlídku na nejvyšší hoře v Evropě. Prostě zážitek, a to nebyl jediný, co zastavení, to nádhera. Kačenka opět nezklamala, jako vždy velmi ochotná, milá, usměvavá, jedním slovem bezva!!! Páni řidiči Péťa a Andrej příjemní, ochotní, zábavní, skvělí profesionálové, prostě pánové na svém místě. Děkujeme jim za skvělou a bezpečnou jízdu. Byla zde i velmi dobrá parta, poznaly jsme nové kamarádky. Jely jsme s vámi již poněkolikáté a opět jste nezklamali, a proto se už těšíme na příští rok s vámi.