Kód 122
Lokalita ,
Délka 5 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
6.690 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Program

  Předpověď počasí

  •  °C
  •  °C
  •  m/s

   

  Podrobněji

  • 1. den:

   Odjezd, přejezd přes SRN, Rakousko, Itálii do Francie.

  • 2. den:

   Ráno příjezd do Nice – prohlídka vyhlášeného letoviska Azurového pobřeží: přístav, procházka romantickým starým městem pod vrchem Chateau. Uličky Nice Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou, svými barvami a šarmem. Na Provensálském trhu si budete moci vychutnat některou z místních specialit jako je Soca, Moules a jiné. Pláže u Anglické promenády Vám nabídnou možnost koupání v nejmodřejším moři Azurového pobřeží. Odjezd na nocleh.

  • 3. den:

   Ráno odjezd malebnou oblastí masivu des Maures, kolem olivových hájů a vinic k Mont Mont Faron. Přes lázeňské město Hyéres na poloostrov Giens kde uvidíte mořské rybníky kde se během sezóny vyskutují hejna plameńáků (stěhovavý pták). Odsud fakultativně možnost plavby lodí na Porquerolles – ostrov rajských pláží s bílým pískem a průzračnou vodou, kouzelným provensálským městekkem s palmovou promenádou a restauracemi s výbornou kuchyní. Později odpoledne St. Tropéz – město proslavené filmy a oblíbené světovou top společností. Procházka centrem a promenádou v jachetním přístavu. Hezkou památkou na toto místo bude foto u četnické stanice, opravdovým zážitkem posezení u vína či kávy ve Vieux Port. Večer návrat na nocleh.

  • 4. den:

   Dopoledne návštěva Éze – exkurze v muzeu a výrobně parfémů. Zde se seznámíte se zajímavou historií vzniku parfumérářství ve Francii, s tajemstvím výroby parfémů které si také budete moci vyzkoušet. Možnost návštěvy hradbami obehnaného starobylého městečka EZE na skalním ostrohu nad mořem. Poté příjezd do Monaka – prohlídka historické části města, parků, romantických uliček ale i památek jako: Oceanografické muzeum, park prince Alberta I. s vyhlídkou na Fontvielle, katedrála, parlament, knížecí palác. Vyhlídka na přístav, čtvrť Condamine, trať F1 a Casino. Osobní volno k procházce přístavem a po trati Velké ceny Formule 1, návštěvě Casina, botanické zahrady či Oceanografického muzea. Možnost koupání na plážích Larvotto nebo nákupů v moderním nákupním centru. Večer odjezd směr Itálie, SRN.

  • 5. den:

   Návrat do ČR.

  Ceny katalog

  Kód Turnus Termín Pokoj 1/3 Pokoj 1/2 Pokoj 1/2 Doprava

  Ceny First minute

  Kód Turnus Termín Pokoj 1/3 Pokoj 1/2 Pokoj 1/2 Doprava

  Cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelu typu IBIS budget** nebo IBIS***
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, místní taxy
  • 2x snídaně na hotelu** 590 Kč
  • 2x snídaně na hotelu*** 890 Kč
  • Rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu
  • Příplatek za samostatné ubytování na pokoji 3.000 Kč

  Napsat recenzi

  Recenze 7


  1. Excelentní zájezd. Perfektní organizace, dokonalý průvodce s vyčerpávajícím a profesionálním výkladem. Skvělý autocar, Ubytování a snídaně bez problému. Osobně si dovoluji všem doporučit a za sebe, všechny poznávací zájezdy po atraktivních lokalitách Evropy pouze s CK WISNAR.
  2. Hezký večer, byly jsme s kamarádkou od vás na poznávacím zájezdu ve Francii a chtěli jsme moc poděkovat za nadherně zoorganizovany zájezd. Největší díky patří paní průvodkyni. Moc milá paní, ve všem se perfektně vyznala, vždy nám byla nápomocna. Mám za s sebou spousty výletu, a nikdy jsem nezažila takhle vynikající doprovod. Nikam jsme nespěchali, na všechno jsme měli spoustu času a na to jaké bylo horko byla paní průvodkyně usměvavá a velice příjemná. Mockrát vám ještě jednou děkujeme.
  3. Dobrý den, rádi bychom napsali pár vět Vaší CK ze zájezdu na Azurové pobřeží. Tak předně počasí nám vyšlo krásné, což je strašně fajn při poznávání. Vše bylo, i když je to teda dálka autobusem. Průvodce byl opravdu znalý poměru a měl hodně široký výklad.
  4. Dobrý den, právě jsme se vrátili ze zájezdu s Vaší cestovni kanceláří a musíme smeknout před panem Petrem. Je to velmi znalý a luxusní průvodce, danou lokalitu má opravdu zmáknutou . Jeho výklad je opravdu velmi ale velmi profesionální. Je to člověk na svém místě a ještě jsem tak profesionální přístup nezažil. Vzhledem k tomu, že zaměstnávám lidi, tak za tohoto zaměstnance bych byl vděčný. Je to člověk který by s přehledem mohl mít vlastní cestovku a byl by úspěšný. Velmi děkuji za krásný zážitek a přeji více takto schopných a profesionálních lidí.
  5. Dobry den, rády bychom poděkovaly za krásný zájezd na Azurové Pobřeží, byly jsme velmi spokojené naprosto se vším, rády bychom s Vámi vycestovaly i příští rok. S pozdravem a poděkováním.
  6. Dobrý den, chtěla bych poděkovat za super výlet a skvělou průvodkyni Aničku, která nám byla vždy k dispozici a vždy ochotná pomoci. Takže ještě jednou díky.
  7. Dobrý den přeji, chtěli bychom Vám poděkovat za velmi pěkně zorganizovaný zájezd. Věřím, že nejen pro nás se synem to byl velmi krásný zážitek, kde jsme mohli za doprovodu průvodce Petra, poznat zemi, která jak říkal:“ je jeho koníčkem a moc ji zbožňuje.“ Byly to nádherné tři dny strávené v krásném prostředí jižní Francie s bohatým programem a příjemnými lidmi, obohacený spoustou informacemi. Velké dík patří také pánům řidičům Ondrovi a Radimovi, kteří se starali o náš pitný režim a bezpečnou jízdu po celou dobu zájezdu.Přejeme Vám spoustu spokojených klientů a doufáme, že tento zájezd s Vaší CK , určitě nebyl poslední:-)

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *