Kod zájezdu834
Lokalita,
Délka 4 dny
Kategorie zájezdu
Typ slevy
Typ ubytování
Kategorie ubytování
Typ dopravy
Strava
Cena od10.790 Kč
Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

Kontaktní formulář

Popis

Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury, dějiště slavných olympijských her. Poznejte španělskou historii, kulturu i zábavu. Toto pestrobarevné město, ve kterém se snoubí starodávná i moderní atmosféra, je ideálním místem pro nevšední dovolenou. Nechte se unášet jeho temperamentem za zvuků španělských kytar a vyzkoušejte španělské speciality. Barcelona oplývá mnoha krásami a nudit se v ní rozhodně nebudete, získá vás svým temperamentem a rozmanitostí!

Program

 • 1. den:

  Odlet z Prahy do Barcelony, přesun na hotel, ubytování. Poté se vydáme na procházku po známé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru. Potkáme různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejoriginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky, barevná květinářství, množství kaváren a restaurací. Dostaneme se až do přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. V přístavu Port Vell, který navazuje na starou čtvrť Barcelonetta zažijete pravý večerní život. Ulice plné bavících se lidí, pouličních umělců i typických katalánských hospůdek, ze kterých sálá rytmus života. Budete si moci posedět a vychutnat si večerní atmosféru města při tradičním tapas a Sangrii. Návrat na hotel, nocleh.

 • 2. den:

  Prohlídku historického centra začneme na Placa Catalunya. Vydáme se do nejstarší části Barri Gótic, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádherné Královské náměstí s palmami. Uvidíme   kanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Na Las Ramblas navštívíme známou secesní tržnici La Boquería, kde budete mít příležitost ochutnat různé speciality, včetně šunky Serano. Shlédneme slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Prohlídku ukončíme ve starém přístavu se sochou Kryštofa Kolumba. Poté osobní volno k návštěvě muzeí, nebo nákupům. V Port Vell se můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium, největší v Evropě. Možnost procházky k basilice Santa Maria del Mar, Picassovu muzeu, Parku de la Citadella. Nocleh.

 • 3. den:

  Vydáme se po stopách geniálního architekta A. Gaudího. Uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy i park Güel. Poté přesun ke stadionu Camp Nou FC Barcelonas možností navštívit sportovně nákupní centrum klubu FC Barcelona nebo samotný stadión. Poté si prohlédneme Placa d´Espaňa se známou fontánou. Vystoupáme kolem Národního paláce, Puebla Espaňol na vrch Montjüich, kde se nalézá celý komplex olympijských staveb včetně olympijského stadionu. V podvečer se přesuneme zpět do centra, kde bude opět příležitost na osobní volno. Večer můžete užívat bohatý noční život. Nocleh.

 • 4. den:

  Dle možnosti osobní volno před odletem. Přesun na letiště, odlet zpět do Prahy.

   

Odlety

 • Odlety z Prahy
 • Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a  okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu  před odjezdem.
 • V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem  se sejít  na určeném místě srazu.
 • Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.

Ceny katalog

KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
8342 (Čt) 23.4(Ne) 26.4.202015.590 Kč16.990 Kč Doprava Letecky
8343 (Čt) 17.9(Ne) 20.9.202015.590 Kč16.990 Kč Doprava Letecky

Ceny Last minute

KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
8342 (Čt) 23.4(Ne) 26.4.202010.790 Kč12.290 Kč Doprava Letecky
8343 (Čt) 17.9(Ne) 20.9.202010.790 Kč12.290 Kč Doprava Letecky

Cena zahrnuje

 • Zpáteční letenku včetně tax, malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 3 x ubytování v hotelu **/*** v dostupnosti MHD
 • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje

 • transfery a dopravu metrem, vstupy, místní taxy
 • 3 x snídaně 1090 Kč
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Odbavené zavazadlo 20-23 kg dle podmínek letecké společnosti 1800 Kč

Napsat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Další zájezdy Španělsko

Madrid a Toledo letecky

First minute -18%

Typ ubytování: Hotel Strava: Vlastní Počet dní: 5 cena od 14.590 Kč

Andalusie – pobytově poznávací – letecky

First minute

Vydejte se s námi do Andalusie – nejjižnější část Evropy, která neustále překvapuje svou pestrostí a nádhernou přírodou! Tento zájezd vám … cena od 16.990 Kč

Barcelona od A do Z a Montserrat

First minute

Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury, dějiště slavných olympijských her a poznejte s námi španělskou historii, kulturu … cena od 6.590 Kč

Další zájezdy Španělsko