Kód691
Lokalita,
Délka 5 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
4.680 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Poznáte Řím, navštívíte Vatikán, prohlédnete si Neapol a poznáte pravý temperament Italů. Navštívíte Pompeje a vyvezeme Vás na vrchol činné sopky Vesuv, kde budete moct vystoupat až na samotný okraj kráteru! Ohromující umění, vzrušující víno a vynikající kuchyni – to vše můžete objevit s námi na tomto skvělém zájezdu.

  Program

  Předpověď počasí

  •  °C
  •  °C
  •  m/s

   

  Podrobněji

  • 1. den:

   Odjezd, cesta přes SRN a Rakousko do Itálie.

  • 2. den:

   Ráno příjezd do Říma, prohlídka města začne na Piazza di Popolo, kolem Augustova mausolea a jedné z nejslavnějších památek ve Starém Římě Ara Pacis. Po břehu řeky Tibery kolem Justičního paláce dojdete k Andělskému hradu. Poté si prohlédnete Vatikán. Zde v rámci osobního volna budete mít dostatek času k návštěvě Baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kupoli, odkud je nádherný výhled do okolí. Pro milovníky umění bude opravdovým zážitkem návštěva Vatikánského muzea se Sixtovou kaplí. Nocleh.

  • 3. den:

   Brzy ráno odjezd na jih se zastávkou na snídani. Příjezd do Herculanea, zde možnost přestupu na místní turistický autokar s možností výjezdu na sopku Vesuv, procházka kolem kráteru vulkánu s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté přesun do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo r. 79 zasypáno sopečným popelem. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. Pak návštěva Neapole, historické jádro města je zapsáno do UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činné operní scény v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác – Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola zajímavý tím, že se podobá římskému Pantheonu. Pak vyhlídka Santa Lucia, ze které je pěkný výhled na přístav a hrad Castel dell‘Ovo. Osobní volno. Návrat na nocleh.

  • 4. den:

   Řím – pokračování prohlídky: Piazza Espagna, Španělské schody, zde se konají slavné módní přehlídky, kostel Santisima Trinita, Fontána La Barccia. Poté proslulá Fontána di Trevi, zde budete mít možnost ochutnat nejlepší zmzlinu v Římě. Přes Piazza Colona, se sloupem Marca Aurelia a Montecitorio k Pantheonu, ohromujícímu chrámu, jedné z nejzachovalejších antických památek. Poté Piazza Navona, která patří k nejkrásnějším náměstím. Zde ve stínu nádherných uměleckých děl budete pozorovat místní malíře, kteří zde nabízí své výtvory a pochutnat si na dobrém jídle. Poté Santa Andrea del Valle, Teatro Marcello a Kapitol. Z Kapitolu spatříte nádherný výhled na Forum Romanum, které v dobách starověkého Říma bylo centrem všeho dění. Pak Piazza Venezia, na kterém se nalézá Monument sjednocení Itálie Viktora Emanuela II. – největší památník v Itálii, vytvořený z bílého mramoru. Nedaleko odtud stojí Trajanovo fórum, Vespasianovo a Augustovo fórum. Prohlídku zakončíme u architektonické dominanty Říma – Kolosea. Zde osobní volno na prohlídku pamětihodností, či možnost posezení v některé z místních pizzerií nebo nákupy na Via del Corso, kde zažijete pravý ruch Říma. Večer odjezd.

  • 5. den:

   Přes Rakousko, SRN, návrat do ČR.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

  Cena zahrnuje

  • 2x ubytování ve 2lůžkových nebo 3lůžkových pokojích v BGV s vlastním sociálním zařízením(v areálu restaurace s pizzeríí - možnost večeře , obchod, bazén)
  • bungalov může být složen ze dvou pokojů se společným WC a sprchou v každém bungalovu jako celku
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce
  • zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy a hromadnou dopravu na přesuny po Římě organizované společně s průvodcem, místní taxy, turistický poplatek spojený s vjezdem na Vesuv. Cena lístků na MHD = cca 3€ na osobu a den.
  • výjezd z Herculanea pod kráter Vesuvu 10€, návštěva kráteru Vesuv 10€
  • samostatné ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji na přání klienta: 1.500 Kč (připočítává se k ceně 2 lůžkového pokoje). Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání !
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Recenze 10


  1. Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu s vaší CK z Říma. Nedá mi to a musím vám napsat svoje poděkování. Organizace celého zájezdu – počínaje komunikací s paní v kanceláři, kdy jsme na poslední chvíli přebukovávali jména účastníků a ta byla velice ochotná, přes řidiče až po průvodkyni byla na jedničku s hvězdičkou. Program byl naplánován úplně dokonale, řidiči profesionálně odvedli svoji práci, bez jakéhokoliv zbytečného prodlužování času dojezdu na všechna stanoviště. Paní průvodkyně Katka byla maximálně vstřícná, obětavá a hlavně znalá , což bylo poznat na jejím úžasném vyprávění o každém z daných míst, kam jsme se podívali. Cestujeme hodně, ale tento poznávací zájezd s vaší kanceláří patří mezi ty nejlepší a nejprofesionálněji odvedené. Do Říma jsme jeli na poslední chvíli jako náhradníci a proto mne ještě víc těší, že jsem na Vánoce dostala zájezd do Skandinávských metropolí, právě od vás. Po zážitcích z Říma se těším daleko víc , protože vím, že to bude opět skvěle zorganizované. Ještě jednou za mne i za syna děkuji za neopakovatelné zážitky.
  2. Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásný zájezd Řím – Neapol – Vesuv – Pompeje, který jsem absolvovala se svou kamarádkou. Velkou zásluhu na naší spokojenosti měla “sprievodkyňa Jana” – byla báječná. A samozřejmě náš dík patří i řidičům, kteří nás bezpečně celou náročnou trasou provezli.
  3. Dobrý den, chtěli bychom tímto poděkovat za mimořádný zážitek z poznávacího zájezdu do Říma i na Vesuv. Organizace byla výborná a lidský přístup slečny průvodkyně Jany vše ještě umocnily. Děkujeme.
  4. Dobrý den, tímto emailem bych Vám chtěl poděkovat, za krásnou organizaci zájezdu do Itálie. Skvělý autobus, příjemní řidiči a také i milá paní průvodkyně Jana, která měla organizaci pod palcem. Když budeme do budoucna přemýšlet o dovolené, určitě se obrátíme na vaší společnost, s kterou jsme byli opravdu velice spokojení. Přeji Vám mnoho úspěchu a čím dál více spokojených zákazníků.
  5. Dobrý den, absolvovaly jsme zájezd do Říma, na Vesuv, do Pompejí a do Neapole. Prováděl nás průvodce Petr a touto formou bychom mu chtěly poděkovat za skvělé služby. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavých informací, obdivovaly jsme jeho přehled současného dění v Itálii. Program byl skvěle naplánovaný, nikde jsme se nenudily nebo jsme naopak neměly málo volna. Všem vyšel vstříc. Na zájezdu jsme ho zažily již podruhé (v roce 2014 na Azurovém pobřeží nás prováděl také) a doufáme, že na další zájezdy už budeme jezdit pouze s Vaší cestovní kanceláří.
  6. Znalosti průvodce Petra byli fenomenální. Řidiči Radim a Petr skvělí, autobus krásný pohodlný. Ubytování v mobilehome se sociálním zařízením krásné v příjemném prostředí v kempu. Památky, které jsme prošli byly nádherné a rozhodně doporučuji. A chceme opět s CK WISNAR podniknout další poznávání Evropy. Děkuji moc za krásné zážitky v Římě.
  7. CK Wisnar pro nás nemá chybu! Zúčastnili jsme se zájezdu Řím -Vesuv- Pompeje- Neapol a vše proběhlo bez jakéhokoliv problému. Vše opravdu perfektně připravené a profesionálně zorganizované. Průvodce Petr i řidiči jsou profíci na nejvyšší úrovni. Všem i v CK velké díky.
  8. Dobrý den, před pár dny jsme se s dcerou vrátily ze zájezdu Řím-Neapol-Pompeje-Vesuv a chtěla bych vám touto cestou poděkovat za velmi pěkně zorganizovaný zájezd. Byly to tři nádherné dny nabité bohatým programem, ale vše v pohodě a bez stresu. Velký dík patří i průvodci Petrovi, bylo vidět, že ho tato práce opravdu baví. Dozvěděli jsme se od něj spoustu zajímavých informací, které určitě byly nad rámec běžného výkladu. Počasí vyšlo na jedničku a tím, že sezóna teprve začíná, nebyly nikde žádné neúnosné fronty. Zkrátka návštěvu Říma v dubnu mohu jen doporučit, a s vaší cestovní kanceláří obzvlášť. A dík patří i příjemným pánům řidičům za bezchybnou jízdu. Rádi se s vámi příště zase někam podíváme.
  9. Dobry den pane Wisnare, dnes jsme se vratili. Bylo to perfektni! Pruvodce Petr je proste srdcar s obrovskym prehledem. Dekujeme za pozdravy, ktere nam od Vas vyridil. I ostatni ucastnici jim byli nadseni. Krome skvele zvolenych mist, uzasneho pruvodce, musime pochvalit i ridice. Co dokazali na Vesuvu byl snad kousek od Davida Copperfielda:-)! Autobus byl pohodlny. Ubytovani bylo taky moc fajn. Na prenocovani naprosto dostatecne, velmi prijemne bylo socialni zarizeni v ramci bungalovu a slusne ceny v mistni restauraci. Pocasi nam vyslo. Ucastnici zajezdu prirozene respektovali harmonogram, vsichni jsme si asi Petra tak prirozene vazili, ze bychom si ani nedovolili prijit pozdeji:-) Deti nadsene, videli jsme toho opravdu hodne. V Rime jsem si koupila bryle, ale doufam, ze nas to moc nevzdalilo od dalsi cesty s vami:-)! Stejne bych si je koupila, ale asi horsi a drazsi v Brne:-) Diky vsem, co se na tom podilite! Bylo to super!
  10. Dobrý den, chtěla bych tímto moc poděkovat za úžasný zájezd do Itálie (Řím-Neapol-Pompeje-Vesuv). Panu průvodci za všestranný přehled, zajímavý výklad a perfektní organizaci zájezdu, řidičům za bezproblémovou a příjemnou jízdu. Byly jsme spokojené po všech stránkách, už se těšíme na další, nové zážitky.

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *