Kód123
Lokalita, ,
Délka 9 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
30.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Poznejte MIAMI – tropický ráj jihu USA, místo jež je vstupní branou do slunného Karibiku a zažijte pravé letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. 

  Zažijte exotiku na bílých plážích MIAMI BEACH – božské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá.  Špičková sezóna zde panuje od prosince do března, kdy sem přijíždí americká a evropská elita.

  Objevte ostrov KEY WEST kam se dopravíte po unikátní  cestě Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

  Navštivte národní park EVERGLADES s jedinečnou faunou a flórou v jehož v lagunách se budete prohánět na vznášedlech nad hlavami aligátorů.

  Nechte se unést SOUTH BEACH a barevným Art Deco Districtem, nejprominentnější částí MIAMI BEACH, kde život nekončí ani v nočních hodinách. Okouzlí  vás temperament karibské hudby a omámí vyhlášené koktejly.

  Poznejte MIAMI DOWTON se svými zrcadlově se třpytícími mrakodrapy a vychutnejte si atmosféru MALÉ HAVANY vonící pravými kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina a salsy.

  Navštívit můžete také Orlando a Kennedyho vesmírné centrum, kouzelný svět filmu v Universal Studios,  Disney World, unikátní  Seaquarium kde můžete zažít koupání s delfíny, Safari ZOO, Opičí džungli nebo poplout na BAHAMY.

  LEŤTE S NÁMI ZA SLUNCEM a užijte si MIAMI! Zájezd je realizován v menší skupině se zkušeným českým průvodcem.

  Program

  Předpověď počasí

  •  °C
  •  °C
  •  m/s

   

  Podrobněji

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

    

  • 2. den:

   Dopoledne volno na koupání a slunění. Odpoledne návštívíme  nejstarší a nejprominentnější část Miami Beach – South Beach a Art Deco Distrikt. Božské klima, palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na nejprosnulejší ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Abyste si tyto místa mohli dokonale užít, čeká Vás osobní volno k nákupům, dobrému jídlu, popíjení vyhlášených koktejlů v barech s karibskými rytmy ale také k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami. Návrat na ubytování ve včerních hodinách nebo individuálně.

  • 3. den:

   Vydáme se poznávat magické město Miami, které je nádherné a moderní, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Uviddíte jeho srdce – Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všudepřítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem – vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či  Bank of America Tower. Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním BrickellCity Centre, kde bude příležitost na občerstvení.  Projdeme ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell k místu řečenému Mirador Miami, jež nabízí kouzelné pohledy na centrum města a mořskou zátoku. Pak se vydáme do Litle Havana – kde se budete cítit jako na Kubě, ještě před příchodem Fidela Castra. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty promenádující se středem ulic.  Vše je tady živé a pestré. Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou  kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. Návrat na hotel.

  • 4. den:

   Key West celodenní výlet do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je opravdovým zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point  – nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km. Podíváte se na dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Můžete navštívit okouzlující motýlí sklenník a ocitnout se v obklopení hejn krotkých motýlů. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě  Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu.  Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací  a ústí na  rozlehlé Mallory Square. Budete mít příležitost toulat se místními uličkami plné zeleně a překrásných květů zdobící architektonicky zajímavé domy, vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat  zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer. Nebo osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  • 5. den:

   Možnost zažít klienty velmi vyhledávaný a oblíbený celodenní fakultativní výlet lodí na Bahamské ostrovy. Návrat zpět pozdě večer. Nebo osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění pro zájemce o nákupy možnost poznání moderní mrakodrapové a rezidenční oblasti Sunny Isles Beach s nákupy v gigantickém shopping Mallu Adventura.

  • 6. den:

   Půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějích přírodních oblastí v USA národního parku Everglades, nalézající se v jižní části Floridy. NP je tvořen nejrozlehlejší subropickou divočinou v celém USA s  jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící  krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Na závěr navštívíte aligátoří farmu a pro zpestření shlédnete schow s aligátory. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění.

    

  • 7. den:

   Vydáme se poznávat South Point Miami Beach s kouzelným parkem a úchvatnými vyhlídkami na panorama Miami, ostrovy Star, Palm, Fisher Island a na ostrov Key Biscayne. Tento den mohou zájemci také navštívit vyhlášené Miami Seaquarium, které je prosnulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat přímo s delfíny, nebo shlédnout pomořský svět jako potápěči. Odpoledne odpočinek na pláži v Miami Beach a koupání.

  • 8. den:

   Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  • 9. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  Informace

  Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA “ESTA” vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.

  Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn…). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

  K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd.

  Program lze doplnit o další možnosti

  Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon – kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace.

  *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě.

  *Jungle Island – unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU

  Fotografie z roku 2019

  Zájezd z roku 2019

  Florida 14.03. – 23.03.2018

  Florida 05.02. – 14.02.2018

   

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 7 x ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvící průvodce po celou dobu pobytu
  • Celodenní výlet na Key West
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA.
  • Poplatky za dopravu z letiště, přesuny MHD v Miami: 60 $
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$ za týden. Tipy a vstupy.
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Everglades 60$, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 199$, Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ (orientační ceny)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět za 1.990 Kč na noc
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *