Kód 621
Lokalita , ,
Délka 9 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
45.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Užijte si MIAMI – tropický ráj jihu USA a zažijte letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. Užijte si exotiku na bílých plážích MIAMI BEACH s božským klima, kokosovými palmami a tyrkysovým mořem! 

  Objevte nejjižnější část USA –  KEY WEST, užijete si cestu po Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

  Poznejte MIAMI DOWTON s moderními mrakodrapy. Vychutnejte si LITLLE HAVANA vonící kubánskými specialitami a doutníky.

  Zážitkem je Národní park EVERGLADES  v jehož lagunách se budete se budete prohánět na vznášedle nad aligátory a pozorovat jedinečnou faunu a flóru.lagunách 

  Během zájezdu můžete navštívit ORLANDO a Kennedyho vesmírné centrum, kouzelný svět filmu v Universal Studios či Disney World nebo se vydat lodí na BAHAMY.

  Tento 9 denní zájezd je realizován v menší skupině se zkušeným českým průvodcem, kde si kromě poznávání užijete také moře a sluncem zalité pláže. 

  Program

  Předpověď počasí

  •  °C
  •  °C
  •  m/s

   

  Podrobněji

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku. Nocleh.

    

  • 2. den:

   Poznáte SOUTH BEACH a Art Deco Distrikt kde dominuje božské klima, palmy, tyrkysové moře. Můžete se těšit na procházju kouzelnými palmovými parky. Na proslulé ulici Ocean Drive budete obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí.  Tyto místa si můžete dokonale užít. Nevynecháme Espagnola Way a obchodní třídu s pěší zónou  této oblasti Loncoln Road

   Odpoledne vás čeká volno u moře k odpočinku na bílých písečných plážích. Můžete si dopřát neodolatelné koktejly v barech s karibskými rytmy a skvělé jídlo. Nocleh.

  • 3. den:

   MIAMI DOWTOWN – budeme poznávat magické a moderní město Miami, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Supermoderní stavby a mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, přístavu a všude přítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projížďce Metromoverem, vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či  Bank of America Tower.

   Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním Brickell City Centre, kde bude příležitost na občerstvení.

   Odpoledne se vydáme do LITLLE HAVANA kde se budete cítit jako na Kubě. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty pochodující se středem ulic.  Vše je tady živé a pestré. Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou  kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. Návrat na hotel.

  • 4. den:

   Ostrov KEY WEST celodenní výlet do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je opravdovým zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point  – nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km.

   Podíváte se na dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě  Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu.  Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací  ústí na rozlehlé Mallory Square. Budete obdivovat ulice plné zeleně a překrásných květů zdobící zdejší zajímavé domy. Můžete vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat  zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer.

  • 5. den:

   BAHAMY – vyhledávaný a oblíbený fakultativní výlet lodí na Bahamské ostrovy. Užijete si plavbu lodí, koupání a odpočinek na bahamských plážích.

   Zájemci se mohou vydat na nákupy do velkého shopping Mallu Adventura. Cestou uvidíte moderní rezidenční oblast Sunny Isles Beach, s mrakodrapy jako Trump Tower, Porsche Tower, Armani Tower a jiné.

   Alternativou je osobní volno v Miami Beach, koupání, slunění.

  • 6. den:

   Národní park EVERGLADES  – půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějších přírodních oblastí v USA nalézající se v jižní části Floridy. NP je tvořen nejrozlehlejší subtropickou divočinou v celém USA s  jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící  krokodýly, leguány, hady i vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Odpoledne návrat na hotel, volno, nocleh.

   Alternativou je osobní volno v Miami Beach, koupání, slunění.

  • 7. den:

   ORLANDO – Kennedyho vesmírné centrum – celodenní fakultativní výlet pro zájemce o kosmonautiku a vesmír. Návrat pozdě v noci.

   Alternativou je South Point Miami Beach procházka s průvodcem kouzelným parkem s úchvatnými vyhlídkami na panorama Miami, ostrovy Star, Palm, Fisher Island a na ostrov Key Biscayne. Odpoledne odpočinek na plážích a koupání. Nocleh.

    

  • 8. den:

   Dopoledne volno, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic transfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  • 9. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  Informace

  Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk. Cestující potřebuje platný biometrický pas a splnění podmínek registrace pro vstup do USA „ESTA“ vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.Doporučení leteckých společností ohledně připojištění pro krytí důsledku eventuálních opatření vázaných ke COVID-19: Nakolik v dnešní době jsou důsledky eventuálních Covidových restrikcí obecně známy, každý z cestujících s nimi dle právního názoru leteckých společností musí počítat. Z tohoto důvodu letecké společnosti doporučují aby každý klient uzavřel příslušné pojištění kryjící náklady za eventuální neuskutečnění cesty z důvodu možného zavedení restrikcí nebo karanténních opatření a s ní spojenou cenou letenky či dalšími náklady.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza, CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK, bez dalších finančních a právních nároků.

  Let je realizován renomovanými leteckými společnostmi  s 1 přestupem. Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

   

  Program lze doplnit o další možnosti

  Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon – kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace.

  *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě.

  *Jungle Island – unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU

  Fotografie z roku 2019

  Zájezd z roku 2019

  Florida 14.03. – 23.03.2018

  Florida 05.02. – 14.02.2018

   

  Ceny katalog

  Kód Turnus Termín Pokoj 1/3 Pokoj 1/2 Doprava
  621 1 (Čt) 25.1.2024 - (Pá) 2.2.2024 52.990 Kč 54.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny First minute

  Kód Turnus Termín Pokoj 1/3 Pokoj 1/2 Doprava
  621 1  (Čt) 25.1.2024(Pá) 2.2.2024 (Čt) 25.1.2024 - (Pá) 2.2.2024 45.990 Kč 49.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 7 x ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvící průvodce
  • Celodenní výlet na Key West
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA.
  • Poplatky za dopravu z letiště, přesuny MHD v Miami: 32 $
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$ za týden. Tipy a vstupy.
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Everglades 65$, Orlando a Kennedyho hvězdné centrum 250$, Bahamy od 200$ (ceny se mohou měnit)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí od 2.300 Kč na noc
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 3.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *