Kod zájezdu721
Lokalita, , ,
Délka 3 dny
Kategorie zájezdu
Typ slevy
Typ ubytování
Kategorie ubytování
Typ dopravy
Strava
Cena od2.990 Kč
Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

Kontaktní formulář

Program

Předpověď počasí

 •  °C
 •  °C
 •  m/s

 

Podrobněji

 • 1. den:

  Odjezd ve večerních hodinách dle nástupních míst

 • 2. den:

  Po ránu příjezd do Francie, do Alsaska. Výjezd k velkolepému hradu Haut Koenigsbourg, který z výšky 757m vévodí Rýnské planině, odkud je vidět do Vogéz. Hrad patřil Hohenštaufům ve 12. stol., v 19. stol. byl z popudu Viléma II. renovován. Pak tzv. Alsaskou vinnou cestou, proslulou ryzlinkem a tramínem: přes městečko Ribeauvillé, nad nímž se zvedají zříceniny tří hradů k návštěvě hradbami obehnaného Riquewihru, starobylé malé vinařské obce s hrázděnými domy a dlažbou z kočičích hlav. V adventně vyzdobených městečkách nechybí trhy, místní speciality (Gateau de Noël – štola) vína…. Odpoledne příjezd do Strasbourgu. Procházka malebným centrem s hrázděnými domy. Od staré celnice k velkolepé katedrále se zvonicí tyčící se do 142 m výšky. V sousedství je Palác Rohanů s uměleckými sbírkami. Mezi hrázděnými domy před katedrálou vyniká lékárna U jelena a Maison Kermezell. Guttenbergovo náměstí připomíná pobyt vynálezce knihtisku, navazuje Malá Francie, čtvrť nad vodními kanály, na konci je opevněný středověký most Ponts Couverts, za ním Vaubanova hráz, novější součást opevnění města… V centru Strasbourgu jsou na mnoha místech adventní trhy, výzdoba, stánky. Večer ubytování. Nocleh

 • 3. den:

  Po ránu odjezd do Německa. Dopoledne příjezd do metropole Bádenska-Württenberska, do Stuttgartu. Návštěva musea PORSCHE. Odpoledne centrum města, náměstí Schlossplatz, Starý a Nový zámek, kancléřství, protestantský kostel Stiftkirche, divadlo… Zde, na centrálním rozlehlém náměstí jsou také vyhlášené adventní trhy se spoustou stánků. Na přilehlé pěší zóně pak množství obchodů a nákupních center např.Primark. K večeru odjezd, návrat domů v noci.

Ceny katalog

KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

Ceny First minute

KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava

Cena zahrnuje

 • ubytování v hotelu typu Ibis, Campanile, Premiere
 • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
 • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje

 • vstupy, místní taxy
 • 1 x kontinentální snídaně: 490 Kč

Napsat recenzi

Recenze 1


 1. Přátelé v CK Wisnar. Obrovské díky za New York Tour, a to hlavně díky Vašemu kolegovi Petrovi, který nám dal z NYC ochutnat to nejlepší. Byl to nabitý a výživný program, který jsem taktak, belhaje se o holi, zvládal. Při pohledu o týden zpět a na naši foto-dokumentaci ještě stále nevěřícně kroutím hlavou nad tím, co jsme všechno za ty 4 pobytové dny díky našemu průvodci stihli. Lituju jen jedné věci: při jeho výkladu jsem měl mít od jeho prvních vět na Ruzyni až do jeho posledního dechu zapnutý diktafon! Ještě jednou DÍKY Petrovi a přeju Vám v CK všem krásné vánoční a novoroční svátky.


Napsat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *