PARAGAN EQUISTAR 3/3XL Hvězda mezi koňskými přepravníky

EQUISTAR 3 je specializovaný, atraktivní, kompaktní přepravník pro rychlou přepravu dvou koní a tří osob, postavený na platformě L2. Jde o oblíbený model s úsporným provozem, nízkou spotřebou a snadnou a příjemnou ovladatelností a obsluhou.
Díky využití plošiny L2 dosahuje přepravník délky 5 610 mm, čímž se vejde pod 6m délky a tím šetříte náklady na trajekty. Equistar nabízí dvě až tři místa pro osádku v kabině s úložným prostorem nad kabinou a stání pro dva koně, přepravovaných proti směru jízdy.

Stěny Equistar 3 jsou vyrobeny z 30mm izolovaného sendvičového panelu, který je odolný, stabilizuje teplotu a redukuje hluk uvnitř nástavby. Vodě odolná podlaha má povrchovou úpravu z lité gumy pro snadnou údržbu a hygienu.

Nabízíme také variantu Equistar 3 XL která je postavena na delší plošině L3H1 nabízející větší prostory v sedlovně a pro koně. Délka varianty XL dosahuje 6 258 mm.

Pro koho je určen EQUISTAR 3? zvládne žena i teenager

Equistar 3 je vozidlo pro rychlou přepravu koní typu cokoliv-kdykoliv-kamkoliv. Doporučujeme ho i jako „příruční“ doplněk do vozového parku velkých přepravníků nad 6 koní.

Equistar 3 je úsporný model v základním vybavení, se všemi důležitými bezpečnostními a komfortními prvky, cenově dostupný i pro hobbisty.

Prostor pro koně 3 druhy uspořádání nástavby

Nabízíme koňské prostory se základním provedení – BASIC, rozšířené provedení PANIC a také provedení FREE STAND, volné stání pro koně.

Prohlédněte si podrobně rozměry vozů a doporučené typy vnitřního uspořádání nástavby, vhodné pro typ vašeho koně.

Provedení si můžete zvolit v konfigurátoru.

Komfortní Equistar 3 Vylaďte si auto na míru

Nabízíme spoustu užitečných opcí, řešení a doplňků, pomocí kterých můžete rozšířit už tak velmi bohatou základní výbavu vozu.

Pomocí řady komfortních prvků si můžete například rozšířit výbavu o kamerový systém. Usnadněte si parkování vozu v blízkosti stájí. S naším systémem zacouváte kamkoliv na první pokus. Součástí je i kamera v koňském prostoru, díky které máte po celou dobu transportu své koně pod dohledem.

Výhody Equistar 3 Nejmenší. Kompaktní. Snadno ovladatelný.

Co můžete očekávat od vozu EQUISTAR 3?

  • Rychlý
  • Úsporný
  • Kvalitně zpracovaný
  • Jediný s délkou pod 6m
  • Kompaktní na cestách, snadno manipulovatelný při řízení – zvládnou i teenageři
  • Snadná manipulace s rampou – zvládnou i ženy
  • Dostatek skladovacích prostor v sedlovně i nad kabinou řidiče
  • Zakomponované bezpečnostní a komfortní prvky

BASIC SYSTEM Základní provedení

Pevná prsní stěna s fixním zákrytem sedlovny kompletně chrání sedlovnu od nečistot.

Kůň není schopen přepážku přeskočit – bezpečnostní řešení.

Velmi moderní a často využívaná varianta.

Panic System Vyjímatelná prsní stěna

Panic System představuje unikátní bezpečnostní prvek.

Plně odnímatelná prsní stěna je praktická pro případné nouzové vyvedení koně. Pro zabránění skoku přes přepážku doporučujeme jako opci nerezové V mříže s doplňkovou vložkou pro hříbata.

Po vyjmutí stěny je možné přepravník využívat k transportu větších nákladů a využít tak celou plochu přepravníku.

Free Stand Volné stání

Free stand, nebo-li volné stání, je vestavěný pevný box pro koně s vysokou otočnou hlavovou stěnou, vyvýšenou přepážkou mezi koňmi a bezpečnostními dveřmi umožňujícími snadný přístup ke koním a nouzové vyvedení koní zadními dveřmi.

Volné stání lze implementovat do všech variant přepravníků Paragan. Jeví se jako vhodná varianta také u krátkých modelů, které jsou určeny pouze pro přepravu koní, jelikož zde není prostor pro sedlovnu. Ideální pro přepravce koní.

Paragan Opce Dostupné opce pro Equistar 3/3XL

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás