Logo - Paragan s.r.o. Paragan Horseboxes
hlavni_foto_uvod

Paragan Horseboxes

Komfortní a spolehlivé pro posádku.
Bezpečné a maximálně kvalitní pro Vaše koně.

Logo RenaultLogo Opel Konfigurátor

Paragan Horseboxes Díváme se na svět očima koní

Equistar 3

Equistar 3

Equistar 3 představuje kompaktní přepravník určený pro rychlou přepravu 2 koní a až 3 cestujících. Jde o nejlehčí verzi z přepravníků Paragan s vysokým důrazem na bezpečnost posádky a Vašich koní. Equistar 3 je oblíbený také pro svůj úsporný provoz, ovladatelnost a výhody z celkové délky, která se nachází pod 6m a tím šetří další náklady, například za převoz trajektem. Luton nad kabinou řidiče, nabízí velkorysý úložný prostor přístupný z prostoru pro koně, který lze zabezpečit sítí nebo dvířkami, které nabízíme v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků určené pro Vás i Vaše koně.

Zobrazit nástavby

Equistar 3XL

Equistar 3XL

Equistar 3XL je delší verze přepravníku Equistar 3 a také představuje kompaktní přepravník určený pro rychlou přepravu 2 koní a až 3 cestujících. Equistar 3XL patří mezi nejlehčí verze z přepravníků Paragan s vysokým důrazem na bezpečnost posádky a Vašich koní. Equistar 3XL je oblíbený také pro svůj úsporný provoz a ovladatelnost. Luton nad kabinou řidiče, nabízí velkorysý úložný prostor přístupný z prostoru pro koně, který lze zabezpečit sítí nebo dvířkami, které nabízíme v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků určené pro Vás i Vaše koně.

Zobrazit nástavby

Excelsion 5

Excelsion 5

Excelsion 5 představuje komfortnější a prostornější verzi z přepravníků Paragan, opět s vysokým důrazem na bezpečnost posádky a Vašich koní. Tento přepravník je určen pro 2 koně a početnější skupinu až 5 cestujících se 4 místy na spaní. Pětimístná kabina nabízí možnost rozložení zadní lavice na dvě spací lůžka. Další místa k přespání se nacházejí v lutonu nad kabinou řidiče. Bohatý úložný prostor se nachází pod zadní lavicí a proto se ke svým věcem lze pohodlně dostat jak z kabiny řidiče, tak bočními dvířky z venčí, které nabízíme v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků pro Vás i Vaše koně.

Zobrazit nástavby

Excelsion 5 XL

Excelsion 5 XL

Excelsion 5XL je nejdelší a tedy největší z přepravníků Paragan a představuje stejně tak jako kratší verze Excelsion 5 komfortnější a prostornější verzi z přepravníků Paragan, opět s vysokým důrazem na bezpečnost posádky a Vašich koní. Tento přepravník je určen pro 2 koně a početnější skupinu až 5 cestujících se 4 místy na spaní. Pětimístná kabina nabízí možnost rozložení zadní lavice na dvě spací lůžka. Další místa k přespání se nacházejí v lutonu nad kabinou řidiče. Bohatý úložný prostor se nachází pod zadní lavicí a proto se ke svým věcem lze pohodlně dostat jak z kabiny řidiče, tak bočními dvířky z venčí, které nabízíme v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků pro Vás i Vaše koně.

Zobrazit nástavby

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás